Алюмінієві розсувні системи Raumplus

Популярність алюмінієвих розсувних систем Raumplus пояснюється високою надійністю та німецькою якістю комплектуючих, які виробляються та тестуються Raumplus GmbH у Німеччині. Це системи для дверей та шаф-купе, перегородок, різноманітних модулів з роликовими механізмами, профілями, горизонтами та напрямними.

Алюмінієві розсувні системи

Види алюмінієвих розсувних систем за способом монтажу

Продукція Raumplus використовується для створення шаф-купе, гардеробів та різних меблевих модулів. За допомогою комплектуючих створюються цікаві дизайнерські інтер’єри. Їх використовують у будинках та квартирах, офісах, перукарнях, комерційних приміщеннях.

За типом монтажу розрізняють три основні типи:

  1. Підвісні. Особливість у наявності верхньої напрямної та роликового механізму, який пересувається по цій напрямній та несе на собі дверну конструкцію. Перевага в відсутності нижньої напрямної, що економить гроші.
  2. Нижньоопорні. Найпопулярніший тип. Це сукупність з’єднувального та вертикального профілю, верхньої та нижньої напрямної та горизонту, роликів, які несуть на собі вагу конструкції.
  3. Складні та розкривні. «Гармошка» складається з декількох стулок, з’єднаних спеціальними шарнірами. Перша панель з’єднується з коробкою, інші прикріплюються одна до одної. До них кріплять коліщатка, завдяки яким конструкція складається і розкладається. Другий варіант — «книжка» відрізняється від попереднього двома стулками з розмірами більшими за товщину дверного отвору. При відкритті полотна складаються, як книжки із зовнішньої та внутрішньої сторони.

Переваги алюмінієвих розсувних систем

У виробництві використовують первинний алюміній. Він дорожчий за ціною, але окупає себе завдяки довгому та безпроблемному терміну служби. Виробник гарантує мінімум 20 000 циклів закривання та відкривання.

Переваги матеріалу:

Алюмінієві розсувні системи Raumplus
  • міцність та пластичність;
  • стійкість до корозії;
  • екологічність.

Переваги систем Raumplus:

  • м’який хід стулок без шуму та скрипу;
  • фурнітура з гарантією безвідмовної роботи, щонайменше, 10 років;
  • презентабельний та стильний вигляд, різноманітна кольорова гама та декоративні елементи, які не втрачають привабливості з роками;
  • посилені профілі, що не прогинаються протягом терміну експлуатації.